29 marca 2014

magnolia - i znów dzialkowo :-)

witam wieczorową porą:-) wróciłam z naszego miejsca na ziemi. Zmęczona, ale szczęśliwa.     
   Mąż  zrobił mi niespodziankę i zabrał do szkółki wrzosowej.  Poza wrzosami, kupiliśmy magnolie królową, która od dawna chodziła mi po głowie:-)

  i rhodendrona białego. mam nadzieje, że będzie w pełni rozkwitu piękny:-)  usmiercilam już 5 Rh ,więc mam nadzieję, że wreszcie uda mi się doczekać okazałego.
 I wspomniane wrzosy...ta odmiana dla mnie najpiękniejszą. Każdej pory roku przyodziewa inny kolor.   I trochę wiosny w tle:-)  widzę, że pisząc z telefonu, uciekło mi jedno zdjęcie.  kupiliśmy parę iglakow, hortensji, ale też trochę własnych rozsad mam.  Eksperymenty z ukorzeniaczem przyniosły sukces:-)  pozdrawiam wiosennie,  życząc jak najpiękniejszej pogody do prac ogrodowych:-)   Kolejny post będzie domowy . odzyskam tylko dostęp do kompa, to pokaże, co u nas.

6 komentarzy:

ABily pisze...

Pozdrawiam mój ulubiony ogródek:)

Agnieszka K. pisze...

Wspaniałe zakupy. uwielbiam magnolie. Niestety na balkonie nie da się ich trzymać :( Ale wrzosy jak najbardziej.
Pozdrawiam

asiorek pisze...

Agatko pozdrawiam i Ciebie:-) i wzdycham do Twoich pięknych tworów:-)

asiorek pisze...

nie ma rzeczy niemożliwych;-) może w dużym pojemniku? na zimę okrywana, ocieplana? kłopotliwe, ale czego się nie robi dla damskich zachcianek; -) chciałabym balkon poza naszą dzialeczka. .niestety nie da rady na poddaszu w bloku. pozdrawiam cieplutko Agnieszko

♥laurentino pisze...

Piekne to Wasze miejsce na ziemi:-)
Buziaki:-)

asiorek pisze...

Agusiu, dziękuję:-)